11 березня 2019 року відбулися земельні торги по продажу права оренди на 10 років земельною ділянкою по вул. Галицька, навпроти будинку №82, площею 0,0800 га для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови стартова ціна лота 59469 грн. Право оренди реалізовано за 1 150 350 грн. річної плати, про те переможець не підписав договір оренди земельною ділянкою та не сплатив в установлений строк належної суми за придбаний лот.

12 березня 2019 року не відбулися земельні торги по продажу права власності на земельну ділянку по вул. Левинського, виробнича зона, ділянка 1, площею 0,1100 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості через відсутність учасників.Источник https://service-joomla.ru/plagini/item/19-allvideos.html

13 березня 2019 року реалізовано право власності на земельну ділянку по вул. Тичини, 1, площею 0,0212 га для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови, для обслуговування стоянки автомобілів за 148 628,60 грн.

Також реалізовано право оренди на 10 років земельною ділянкою по вул. Джохара Дудаєва, поруч 29, площею 0,3841 га розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості за 302 507,65 грн. річної плати.

Що до земельної ділянки по вул. Левинського, виробнича зона, ділянка 2, площею 0,4000 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, торги не відбулися через відсутність учасників.

Источник https://service-joomla.ru/plagini/item/19-allvideos.html

15 березня 2019 року не відбулися земельні торги по продажу права оренди на 10 років земельною ділянкою по вул. Левинського, виробнича зона, ділянка 3, площею 0,3274 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості через відсутність учасників.

year1


Незабаром Новий рік
Переступить ваш поріг!
Хай до вас він завітає
З тим, що серце забажає.

Міністерство юстиції України разом з Онлайн-будинком юстиції за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" створили серію інформаційно-навчальних роликів "Знай своє право на землю"
Мета ініціативи - розширити коло громадян,які можуть отримати інформацію про свої права та інструкції для їх захисту.

1. Отримання земельних ділянок учасниками АТО
https://www.youtube.com/watch?v=vhymEeX_FX8

2. Порядок отримання земельної ділянки у приватну власність
https://www.youtube.com/watch?v=bJtQ0_1e_P8

3. Договір оренди земельної ділянки
https://www.youtube.com/watch?v=ZvfhoRAlQkE